Prosimy czekać...

Kosiarka spalinowa LM2 DR46es

  • Kosiarka spalinowa LM2 DR46es
  • Producent: Cub Cadet
  • Kod produktu: 12BCTQS7603
  • Cena: 2,199złSeria FORCE to perfekcyjne cięcie i zbieranie trawy, a także doskonałe mielenie i wyrzut boczny w modelach z dużymi kołami z tyłu. Duża wydajność połączona z wysoką jakością to główne atuty kosiarek Cub Cadet. Silniki górnozaworowe OHV są idealnie dostosowane efektywnością i wydajnością do szerokości cięcia danego modelu.

Technologia MySpeed umożliwia płynne dostosowanie prędkości urządzenia analogicznie do ruchu użytkownika bez konieczności operowania dodatkową dźwignią. Do dodatkowych atrybutów tej kosiarki z napędem Cub Cadet, które wpływają na komfort pracy użytkownika należy zaliczyć zastosowanie kół z łożyskami kulkowymi minimalizującymi opór w trakcie ruchu, ergonomiczny uchwyt z możliwością regulacji wysokości i złożenia do łatwiejszego przechowywania.

Ścięta trawa standardowo wyrzucana jest do tekstylnego kosza, ale możliwy jest również wyrzut pokosu w tył lub mulczowanie trawy przy zastosowaniu opcjonalnie dostępnej zaślepki. W urządzeniu zastosowano efektywny górnozaworowy silnik spalinowy ThorX 55 wyposażony w aluminiowy cylinder, kuty wał korbowy i dwuelementowy filtr powietrza. Elementem wyróżniającym prezentowany model kosiarki z silnikiem spalinowym jest napęd kół, a właściwie sposób regulacji prędkości.

Kosiarka spalinowa Cub Cadet model LM2 DR46es to doskonałe połączenie solidnej konstrukcji, mocnej jednostki napędowej i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Budowa prezentowanej kosiarki do trawy oparta jest na trwałej stalowej obudowie malowanej proszkowo. Koszenie trawy odbywa się na szerokości 46 cm w 6 poziomach wysokości regulowanych za pomocą jednej dźwigni.

LM2 DR46es wyposażono w elektryczny rozruch.

SILNIK
Typ silnika Cub Cadet 55 OHV ES
Pojemność silnika 159 cm³
Moc nominalna 2,5 kW / 2.800 min^-1
Rodzaj rozruchu Elektryczny rozruch
Pojemność zbiornika paliwa 1,0 l
UKŁAD NAPĘDOWY
Rodzaj napędu Napęd, tylne koła
Ilość biegów regulacja bezstopniowa - MY SPEED
Prędkość napędu (maksymalna) 0-3,6 km/h
UKŁAD ROBOCZY
Wydajność robocza 750 m²/h
Obudowa (materiał) Stalowa
Szerokość robocza 46 cm
Funkcje robocze 3-w-1
Wysokość robocza (regulacja) 6 pozycji / centralna
Wysokość robocza (zakres) 28-92 mm
Zbieranie do kosza Standard
Mulczowanie Standard
Wyrzut w bok -
Wyrzut w tył (bez kosza) Standard
KOŁA
Koła (przód/tył) 180 mm / 200 mm
Dwurzędowe łożyska kulkowe Standard
KOMFORT
Dysza myjąca Standard
Rodzaj uchwytu MySpeed
Składany uchwyt Standard
Regulacja wysokości uchwytu Standard
WYMIARY
LpA/LwA/LwAg (dB) 84/94/96
Wartość drgań AHV Ręka/Ramię 5 / 1,5 m/s²