SPRZEDAŻ

Zajrzyj do naszego sklepu, zadzwoń lub wyślij zapytanie

Maszyny

Szukasz dobrego sprzętu ogrodniczego? W naszym sklepie znajdziesz maszyny odpowiadające każdej potrzebie. Prowadzimy sprzedaż maszyn spalinowych, elektrycznych oraz akumulatorowych. 

W sprzedaży znajdziesz również silniki Brigg&Stratton, pilarki STIHL, kosy STIHL czy inne sprzęty niemieckiego producenta. Nowoczesne traktorki Cub Cadet z serii XT, roboty koszące Ambrogio oraz maszyny specjalistyczne jak łuparki do drewna, frezarki, czy rozdrabniacze.

Posiadamy w swojej ofercie także maszyny firmy TORO, czyli najwyższy poziom innowacyjności i wykonania w przypadku maszyn koszących spalinowych i akumulatorowych.

Części zamienne dostępne są na zamówienie

Akcesoria i narzędzia ogrodowe

W naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór narzędzi ogrodowych Wolf Garten i STIHL dzięki którym praca w ogrodzie stanie się przyjemnością. 

Narzędzia Wolf Garten charakteryzują się wysoką jakością wykonania, długą gwarancją i możliwością serwisu (większość posiada części zamienne). Narzędzia ogrodowe Wolf-Garten są modułowe, czyli wybieramy trzonki, a następnie wybieramy spośród ponad 100 dostępnych modułów co pozwala dostosować narzędzia pracy do każdego użytkownika

Czegoś brakuje?
NIE SZKODZI!

Jeśli w naszym sklepie nie znalazłeś/aś to czego szukasz to napisz do nas, a my postaramy się znaleźć rozwiązanie… jak to mówią, nie ma rzeczy niemożliwych tylko trudne w realizacji 🙂

LISTA PRZEGLĄDOWA MYJKI CIŚNIENIOWEJ

  • KONTROLA IZOLACJI PRZEWODU ELEKTRYCZNEGO
  • SPRAWDZENIE OSŁUCHOWO SILNIKA
  • KONTROLA CIŚNIENIA
  • KONTROLA EWENTUALNYCH WYCIEKÓW WODY
  • TEST POD OBCIĄŻENIEM
  • CZYSZCZENIE DYSZ PISTOLETU
  • KONTROLA WĘZA WYSOKOCIŚNIENIOWEGO

INFORMACJA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.