Prosimy czekać...

Kosiarka spalinowa LM2 DR53s

  • Kosiarka spalinowa LM2 DR53s
  • Producent: Cub Cadet
  • Kod produktu: 12BBPQKC603
  • Cena: 1,849złSeria FORCE to perfekcyjne cięcie i zbieranie trawy, a także doskonałe mielenie i wyrzut boczny w modelach z dużymi kołami z tyłu. Duża wydajność połączona z wysoką jakością to główne atuty kosiarek Cub Cadet. Silniki górnozaworowe OHV są idealnie dostosowane efektywnością i wydajnością do szerokości cięcia danego modelu.

Technologia MySpeed umożliwia płynne dostosowanie prędkości urządzenia analogicznie do ruchu użytkownika bez konieczności operowania dodatkową dźwignią. Do dodatkowych atrybutów tej kosiarki z napędem Cub Cadet, które wpływają na komfort pracy użytkownika należy zaliczyć zastosowanie kół z łożyskami kulkowymi minimalizującymi opór w trakcie ruchu, ergonomiczny uchwyt z możliwością regulacji wysokości i złożenia do łatwiejszego przechowywania.

Piękna zieleń wokół domu jest marzeniem każdego z nas. Nie tylko będzie stanowić ozdobę naszego otoczenia, ale także pozwoli na relaks w zaciszu własnego ogrodu. Aby trawa była gęsta, miała wyrazistą barwę i była żywotna musimy ją systematycznie kosić.

Kosiarka spalinowa LM2 DR53S jest wytrwałym narzędziem przeznaczonym do pracy i pielęgnacji każdego, nawet wymagającego ogrodu. Posiada wytrzymały silnik spalinowy, dzięki czemu odznacza się długą żywotnością, efektywnością i solidnością. Znosi długotrwałą pracę i różne warunki atmosferyczne.

Dodatkowym atutem jest specjalny kształt noża zapewniający optymalne parametry cięcia, centralna regulacja wysokości koszenia, pojemny kosz na pokos oraz ergonomiczny uchwyt.

Obudowa kosiarki została wykonana z wytrzymałego materiału, dzięki czemu jest trwała i doskonale chroni silnik. Wyposażono ją również w łożyskowane koła ułatwiające prowadzenie oraz manewrowanie.

Produkt firmy Cub Cadet wykonano z wysokiej jakości materiałów oraz przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dlatego charakteryzuje się żywotnością, niezawodnością oraz odpornością.

SILNIK
Typ silnika Cub Cadet 55 OHV
Pojemność silnika 159 cm³
Moc nominalna 2,5 kW / 2.900 min^-1
Rodzaj rozruchu Ręczny / automatyczne ssanie
Pojemność zbiornika paliwa 1,0 l
UKŁAD NAPĘDOWY
Rodzaj napędu Napęd, tylne koła
Ilość biegów regulacja bezstopniowa - MY SPEED
Prędkość napędu (maksymalna) 0-3,6 km/h
UKŁAD ROBOCZY
Wydajność robocza 950 m²/h
Obudowa (materiał) Stalowa
Szerokość robocza 53 cm
Funkcje robocze 3-w-1
Wysokość robocza (regulacja) 6 pozycji / centralna
Wysokość robocza (zakres) 28-92 mm
Zbieranie do kosza Standard
Mulczowanie Standard
Wyrzut w bok -
Wyrzut w tył (bez kosza) Standard
KOSZ NA TRAWĘ
Kosz na trawę (rodzaj) Tekstylny
Kosz na trawę (pojemność) 70 l
Wskaźnik pełnego kosza -
KOŁA
Koła (przód/tył) 200 mm/ 200 mm
Dwurzędowe łożyska kulkowe Standard
KOMFORT
Dysza myjąca Standard
Rodzaj uchwytu MySpeed
Składany uchwyt Standard
Regulacja wysokości uchwytu Standard
Rodzaj rękojeści MySpeed
WYMIARY
LpA/LwA/LwAg (dB) 86/96/98
Wartość drgań AHV Ręka/Ramię 5 / 1,5 m/s²